Rīgā no 24. - 26. aprīlim norisināsies izstāde "Nature Expo 2015"
Ievietojis Farming.lv (2015-04-14)
sūtīt drukāt
Rīgā, Ķīpsalā no 24. aprīļa līdz 26. aprīlim nozares profesionāļiem un plašākai publikai tiek piedāvāta starptautiskā lauksaimniecības, dārzkopības un mežsaimniecības izstāde "Nature Expo 2015". 
"Šis ir pirmais gads, kad izstādes "Dārzs. Flora", "Mežs un Koks" un "Riga Agro" ir apvienotas zem viena nosaukuma - "Nature Expo". Turklāt izmaiņas piedzīvojis ne tikai nosaukums, bet arī izstādes saturs, kas ir kļuvis vēl daudzveidīgāks. Šī gada jaunums ir vides objektu sektors, kurā būs dažnedažādi mākslas darbi dārzam, pagalmam vai parkam. Visās trīs izstādes dienās norisināsies paraugdemonstrējumi un meistarklases, tāpat interesenti varēs izmēģināt dažādu tehniku. Ģimenes tiek aicinātas uz izstādi nākt kopā ar bērniem, jo tajā varēs ne tikai sagatavoties pavasara darbiem, bet arī apskatīt alpakas, trušus un citus sīkdzīvniekus", stāsta "Nature Expo 2015" projekta vadītājs Māris Briedis.

Plašs sēklu, stādu un augsnes uzlabotāju piedāvājums
Puķkopības un dārza darbu mīļotāji varēs iegādāties puķu stādus gan balkona puķu kastei, gan piemājas dārziņam, tāpat plašā izvēlē būs augļu koki un krūmi, stādi dzīvžogiem, skuju koki un krūmi, kā arī puķu un zālāju sēklas. Kvalitatīvus stādus piedāvās individuālie stādaudzētāji, kā arī zemnieku saimniecības un citi izstādes dalībnieki.
Līdzās plašajam sēklu un stādu piedāvājumam būs pieejami arī augsnes uzlabotāji un augu aizsardzības līdzekļi, dažādu veidu siltumnīcas, dārza tehnika un inventārs, telpaugi un viss, kas nepieciešams floristikai. Tāpat varēs saņemt konsultācijas un uzzināt visu par ainavu arhitektūras, apzaļumošanas un labiekārtošanas iespējām.

Seminārs "Saules pulksteņi dārzos un parkos"
Piektdien, 24. aprīlī, plkst. 14.00 konferenču zālē Nr. 1 notiks seminārs par saules pulksteņiem. Datorzinātņu doktors Mārtiņš Gills klausītājus iepazīstinās ar saules pulksteņu veidiem, to funkcijām un novietojumu. Semināra gaitā tiks apskatīti konkrēti Latvijas un ārvalstu dārzi un parki, kuros saules pulksteņi rada īpašu vidi uzlabojošu akcentu. Uz semināru ir aicināti teritoriju labiekārtotāji, dizaineri, ikviens, kura rīcībā ir labiekārtojama teritorija, kā arī nozares studenti, pasniedzēji un citi interesenti. Viens saules pulkstenis būs apskatāms arī vides objektu sektorā.

Ievērojams piedāvājums mežsaimniecības nozarē
Arī mežsaimniecības un koksnes produktu klāstā ir dažādi jaunumi. "IKU EDUARDS" iepazīstinās ar jauna principa malkas sagatavošanas tehniku un koku kniebējgalvu, bet "Intrac Latvija" interesentiem piedāvās izmēģināt John Deere 1210E forvarderi jeb pievedējtraktoru, kas ir aprīkots ar jaunumu mežtehnikas nozarē - IBC jeb inteliģento manipulatora vadības sistēmu. Pirmo reizi izstādē piedalīsies Zviedrijas kompānija "Koppom Maskin och Trä AB", kas piedāvā lietotu mežizstrādes tehniku, rezerves daļas, riepas un ķēdes tehnikai. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Ukrainas uzņēmumu piedāvājumu un, protams, ar Latvijā jau labi pazīstamo uzņēmumu "Dojus Latvija", "Intrac Latvija", "ERGO E.B.F.", "Lattrack", "UOT" jaunumiem. Un vēl - Ogres Valsts tehnikuma audzēkņi apmeklētāju acu priekšā ar motorzāģiem veidos figūras no koka.

Visu izstādes laiku zinoši lauksaimniecības speciālisti sniegs padomus un risinājumus, konsultēs par saimniekošanas jaunumiem, kā arī informēs par ceļu un ēku apkopi, komunālo saimniecību, enerģētiku, siltumtehniku, produkcijas glabāšanu un mērīšanu, vides ekoloģiju - tehniku, aprīkojumu un tehnoloģijām.

Vairāk informācijas par izstādes jaunumiem un aktualitātēm meklējiet mājaslapā: www.bt1.lv/nature/!

Avots: Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1
Pielikumi:
Iesaki citiem:
 
Komentēt:
* Iespēja pievienot komentārus pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Citas ziņas
-
Par mums | Lapas karte | Atsauksmes | Aptaujas
© 2014 Farming.lv, all rights reserved.